11 Aralık 2014 Perşembe

BİR HAFTADA TAM 4 KİLO VERDİREN DİYET

Bir hafta içersin de tam olarak 3 ya da 4 kilo vermek ister misiniz?

Peki, nasıl mı? Size üniversite yıllarımda denediğim ve başarıya ulaşmış olduğum diyeti paylaşacağım. Üniversitenin ilk yıllarında 1 ayda 5 kilo aldığım o dönemleri aşağıdaki liste ile başarıya ulaştırmış, istediğim kiloya düşmüştüm. Çk kısa sürede hızlı olarak kilo verdiren diyet programı sayesin de; genellikle yaz aylarının yaklaşmasından dolayı pek çok kişi hızlı kilo vermek için hızlı diyet programı uygulamaktadır. Pek çok diyet programı kadınlar için cazip gelmektedir. Çünkü hedef en kısa zaman içersinde fazla kilo vermektir.

Günlük diyet programı
  • Birinci gün; sadece muz haricinde istediğiniz kadar diğer meyvelerden tüketebilirsiniz.
  • İkinci gün; bir gün boyunca istediğiniz ölçüde rahatlıkla tüketebileceğiniz sebze yemekleri (sadece patates yemeği hariç)
  • Üçüncü gün; yine istediğiniz kadar sebze yemeği ve meyve tüketebilirsiniz (patates ve muz tüketimi hariç)
  • Dördüncü gün; beş adet muz ve beş bardak süt tüketin,
  • Beşinci gün; artık haşlanmış sebze tüketebilirsiniz, aynı zaman da ızgarada hazırlanarak pişirilmiş bir parça tavuk, biftek ya da balık yiyebilirsiniz. Hem öğle yemeğin de hem de akşam yemeğin de,
  • Altıncı gün; iki parça kadar ızgara da hazırlanan biftek, çiğ sebze tüketimi mesela; lahana, kereviz, havuç, domates vb. bu öğün hem öğlen yemeğin de hem de akşam yemeğin de tüketilebilir.
  • Yedinci gün; öncelikle haşlanmış sebze, ızgarada pişirilerek hazırlanan tavuk, biftek ya da balık tüketimi yüne hem öğle hem de akşam yemeğin de tüketebilirsiniz.
Eğer bu diyet programını düzenli olarak uygularsanız inanılmaz kısa sürede hızlı olarak zayıflamanız mümkündür. Genellikle düzenli olarak öğünler atlatılmadan uygulanan diyet programları sayesin de kolaylıkla kilolar verilebilir ve daha güzel, zayıf ve hoş görünümlü bir bedene sahip olabilirsiniz.
İstediğiniz kiloya hızlıca kavuşmanız dileği ile :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder